Építésvezető (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy teljeskörű szolgáltatásokat nyújtó, kereskedelmi ingatlanfejlesztő és -kezelő cég, amely egyedi tervezésű, csúcstechnológiás üzleti parkok fejlesztésére és kezelésére szakosodott, vezető nemzetközi és hazai vállalatok számára, amelyek stratégiai befektetéseket eszközölnek új, vagy kibővített operációikban. Részükre keresünk építésvezető kollégát.

Munkavégzés helye: Tatabánya, Biatorbágy, Üllő, Dunaharaszti, Vecsés, jellemzősen M0 körül.

Építésvezető

Feladatok

Generálkivitelezési munkák (logisztikai-, és gyártócsarnok) koordinálása, ellenőrzése

Alvállalkozók munkájának szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek

biztosítása

Építőanyagok beszállításának ütemezése, átvétele, szállítólevelek összegyűjtése

Előkészítő mérnökkel együtt elkészíti az építési terület organizációs tervét)

Alvállalkozói-, és beszállítói havi teljesítések minőségi és mennyiségi ellenőrzése

Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése. E-alnaplók megnyitása. Napi-, és eseti bejegyzések megtétele.

Geometriai, mennyiségi-, és minőségi felmérések készítése/készíttetése, szükség esetén geodéta, labor vagy külső szakember bevonásával

Káresemények rögzítése, jegyzőkönyvek felvétele

Hibalisták készítése, hibák javíttatása az alvállalkozókkal

Alvállalkozói kivitelezési kooperációk vezetése heti szinten

Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken. Munkakezdés előtt bemutatandó

dokumentumok bekérése az alvállalkozóktól. Alvállalkozók szankcionálása a kivitelezési

szerződésben foglaltak szerint (munkavédelmi kihágás, hulladékkezelési hiányosságok esetén)

Építési engedélyekben, közmű-, és útkezelői nyilatkozatokban foglaltak betartatása

Építési terület rendjének fenntartása, hulladékkezelési szabályok alvállalkozókkal történő betartatása

Alvállalkozói átadás-átvételi eljárásokon való részvétel

Hatósági átadásokon történő részvétel

Követelmények

Felsőfokú építőmérnöki/építészmérnöki végzettség, legalább 5 év generál építésvezetőként szerzett szakmai gyakorlat

MS Office, Word, Excel haladó szintű ismerete

AutoCad ismerete

Jó koordinációs képesség

Rugalmasság, precizitás

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Versenyképes javadalmazás

Fejlődési lehetőség

Nagy projektek

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy