Építésvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű építőipari kft keres

Építésvezető

munkatársat

Feladatok

  • Az építési feladatok végrehajtásának, és a kivitelezéseknek a vezetése, koordinálása, ellenőrzése
  • A cég képviselete, kapcsolattartás szakhatóságokkal, és más szervekkel
  • A vállalkozási szerződés, a kivitelezési tervrajzok, specifikációk, és műszaki leírások értelmezése
  • Tárgyalás a megrendelőkkel, és az építkezésben részt vevő alvállalkozókkal, hogy a projektek időben, és a költségvetésen belül készüljenek el.
  • Ajánlatok, és pályázatok elkészítése
  • Az építésügyi előírások, valamint a teljesítményre, minőségre, költségekre, és a biztonságra vonatkozó szabályok betartása, és betartatása
  • Költségvetések készítése, és kezelése, kiadások ellenőrzése, és az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • felelős műszaki vezető jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány

Egyéb információk

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

  • Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye

  • 1145 Budapest, Szugló utca 9-15.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, bérigény megjelölésével!

Budapest