Építésvezető (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő partnerünk folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások területén. Csapatukba keresünk Építésvezető kollégát.

Építésvezető

Feladatok

Határidők betartatása és a projektek megfelelő műszaki minőségének biztosítása

Kollégák rendszeres tájékoztatása a munkafolyamatokról

Beszerzők támogatása szükséges műszaki szakanyagok terén

Alvállalkozók koordinálása, folyamatok teljesítésigazolása

Műszaki problémák megoldásában való aktív részvétel

Követelmények

Építész vagy építőmérnöki végzettség

Kivitelezésben szerzett 3-5 év tapasztalat

Alvállalkozók pályáztatásában, szerződéskötésben szerzett gyakorlat

Előny:

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes javadalmazás, céges autó magánhasználatra

Kíváló munkakörülmények

Magánélet és munka egyensúlyának biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest