Építésvezető (Kisbér)

Humán Centrum Kft.

Építésvezető

Leírás

A Peszter Kft. építőipari vállalatként számos beruházást sikeresen megvalósított, ezek teljes körű kivitelezését biztosította. Céljuk, hogy az általuk létrehozott épületek maradéktalanul szolgálják a jövő generációját. A kivitelezések során törekszenek arra, hogy a megrendelőik igényeinek maximálisan megfeleljenek, emellett költséghatékonyan és kiváló minőségben végezzék munkájukat, hogy az általuk átadott épület ne csak szép, hanem gazdaságosan fenntartható is legyen.

Feladatok

  • Alvállalkozók felkutatásában való közreműködés
  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása
  • Ütemtervek meghatározott betartásának felügyelete
  • Munkafolyamatok helyszíni szervezése, összehangolása
  • A folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkabiztonsági és hatósági előírások betartatása az építkezéseken
  • Építési napló naprakész vezetése
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése
  • A megvalósult munkák átadásában való közreműködés

Elvárások

  • Minimum 3 év releváns tapasztalat
  • Magasépítő technikus vagy felsőfokú végzettség építész/építőmérnök szakon
  • Magabiztos MS Office és CAD program ismeret

Munkaidő

  • Heti 40 óra, egy műszakos beosztásban

Amit kínálunk

  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria rendszer
  • Céges autó

Munkavégzés helye

  • Kisbér