Építésvezető (Siófok)

Kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Építésvezető

Főbb feladatok

  • Építőipari kivitelezések lebonyolítása, helyszíni ellenőrzés
  • Az alvállalkozók munkájának ellenőrzése, a teljesítésekben szereplő mennyiségek ellenőrzése.
  • Építési napló vezetése, Projektek dokumentálása
  • A munkaterületre kirendelt erőforrások és anyagok hatékony előkészítése, működtetése, felhasználásának ellenőrzése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel.

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (felsőfokú előny)
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCad stb.)
  • tervrajzok olvasása
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • min. B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Stabil háttér
  • céges autó
  • Várható munkakezdés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye

Siófok és környéke

Fényképes szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével kérem, küldje el számunkra a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Siófok