Építésvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Építésvezető

Elvárások:

  • Legalább építési technikusi végzettség,
  • Legalább 5 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • MS OFFICE (magas szintű Excel használat),
  • Kimagasló szervező és problémamegoldó készség,
  • Magas szintű kommunikációs készség

Feladatok:

  • Projektek napi szintű műszaki irányítása,
  • Kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése,
  • Projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése,
  • Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása, kivitelezés,
  • Minőségi ellenőrzése, ütemtervek készítése és azok betartatása,
  • Építési napló vezetése

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Kiemelt bérezés,
  • Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest