Építésvezető - Miskolc (Miskolc)

Ügyfelünk 40 éve a magyar építőipar jól ismert és elismert szereplője. Profiljukban lakóépületek, műemlékek, középületek, energetikai beruházások tartoznak. Szakterületük a generálkivitelezés magasépítészetben.

Építésvezető - Miskolc

Feladatok

  • kivitelezési munkák szervezése, szakmai irányítása
  • alvállalkozói munkák ellenőrzése, napi tevékenységek összehangolása
  • anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • alvállalkozói versenyeztetésekben való részvétel
  • szerződések betartása, betartatása
  • projekt előkészítése, mennyiség számítások

Követelmények

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat ( magasépítési projektekben)
  • szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség ( középfokú végzettség esetén továbbtanulási hajlandóság)
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, pontosság
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel)
  • munkabírás
  • problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság megléte

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Céges üdülő használata a Balatonnál
  • Tapasztalatszerzési és továbbfejlődési lehetőség támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközállomány biztosítása (autó, telefon,laptop)
  • Prémium

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc