Építésvezető / Műszaki előkészítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Lakóépületek kivitelezésével, minőségi munkát végző,12 éve működő cég keres:

Építésvezető és Műszaki előkészítő

munkatársat társasházak és luxus ingatlanok kivitelezésének helyszíni koordinálására

vagy műszaki előkészítői feladatok ellátására.

Feladatok: (Építésvezető)

  • Magasépítési projektek helyszíni irányítása, szervezése (társasházak, luxus ingatlanok)
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, napi tevékenységek összehangolása
  • Anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • Folyamatos beszámolás a projektvezető felé
  • Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • Megrendelő helyszíni képviselőivel való napi kapcsolattartás

Feladatok: (Műszaki előkészítő)

  • Generál-kivitelezési projektek teljes műszaki tartalom szerinti előkészítése, a kivitelezés szerződésszerű teljesítésének biztosítása
  • Projektek pénzügyi ellenőrzése, elemzése
  • Alvállalkozói pályáztatás, szerződés-előkészítés, elszámolás
  • Hatósági bejelentések ügyintézése
  • Anyagmegrendelések bonyolítása
  • Költségvetési, ütemterv készítő és egyéb (Terc, Project Director, Excel, ArchiCad) programok használata

Elvárások:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat előny
  • Rutin magasépítési munkák (társasház, irodaház) kivitelezésének helyszíni irányításában szerzett tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Szakmai Fejlődés
  • Anyagi Biztonság
  • Mobiltelefon
  • Laptop

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Családias hangulatú, lendületes, rugalmas csapat vagyunk

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest