Építésvezető - művezető - mélyépítő (Mezőtárkány)

Mélyépítési kivitelezési projekt megvalósítása,és koordinálása, irányítás és ellenőrzés.

A hirdetés már lejárt!

Hosszú távú, stabil munkahely, céges autó, céges telefon.

Új kollégát keresünk, aki építésvezetőként erősítené meglévő csapatunkat.

Feladatok

  • projektekben való közreműködés, mélyépítési kivitelezési projektek megvalósítása, koordinálása
  • csapatok munkájának irányítása, munkavégzés ellenőrzése
  • minőségi és műszaki előírásoknak, hatályos jogszabályoknak, vonatkozó szabványoknak és technológiai utasításoknak való megfelelőség betartása
  • kiviteli ütemtervek készítése, építési naplók naprakész vezetése, kapcsolódó dokumentációk összeállítása

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Tudj önállóan dolgozni, döntést hozni
  • Legyen jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • közmű-, mélyépítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, céges telefon

Munkavégzés helye

  • jelenleg: Mezőtárkány

Mezőtárkány