Építésvezető Románia (Románia)

Építésvezető Románia

Leírás

Magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari partnercégünk folyamatosan bővülő feladatai ellátására keresünk Építésvezető munkatársat

Munkavégzés helye: Beszterce megye, Kolozs megye, Szilágy megye

Feladatok

  • Kidolgozza az DUAE-t (minősítési dokumentumokat), a műszaki és pénzügyi ajánlatokat és betartja az ajánlatok benyújtásának határidejét;
  • A pályázati dokumentációval kapcsolatos kiegészítő tájékoztatás kérések előkészítése és ellenőrzése, az ajánlatkérő kiegészítő tájékoztatás kéréseinek megválaszolása
  • A beszállítók / gyártók árajánlatainak kérése az anyagokra és a berendezések műszaki adatlapjaira;
  • Becsléseket és munkanyilatkozatokat készít;
  • Követi a SEAP-ot és előkészíti a lapokat
  • Közmű-építési projekt (vízellátó rendszer kibővítése) teljes körű megvalósítása, alvállalkozók igénybevételével
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
  • Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Teljes projekt csapat munkájának koordinálása
  • Kiviteli-és megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés
  • Munkák helyszíni irányítása
  • Alvállalkozók koordinálása
  • Építési napló írása
  • Érkező anyagok átvétele, dokumentálás

Elvárások
  • Építőmérnöki végzettség
  • Román nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Magyar nyelv minimum kommunikációs szintű ismerete
  • 3-5 éves tapasztalat közműépítés területén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos béren kívüli juttatások
  • Bővülő, fejlődő, stabil vállalat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezet