Építész műszaki rajzoló (Szigetszentmiklós)

Cégünk több mint 20 éve foglalkozik társasházak, családi házak, középületek, ipari csarnokok tervezésével. Nagy ügyfélkörrel rendelkezünk és folyamatosan kapjuk az újabb megbízásokat. Egy olajozottan működő irodába keressük leendő kollégánkat.

Építész műszaki rajzoló

Feladatok

  • bejelentési, engedélyezési, kiviteli tervdokumentáció készítése
  • látványtervek készítése
  • épületek felmérése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • lojalitás, megbízhatóság a cég felé
  • együttműködés a többi kollégával
  • ArchiCad program megfelelő ismerete
  • szakirányú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • látványtervező program ismerete

Amit kínálunk

  • folyamatos munkavégzés és továbbképzés
  • kiemelten magas bérezés és juttatások
  • a szakma teljes körű elsajátítása
  • támogatás és segítség a felmerülő problémák megoldásában

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el bérigény megjelölésével. Érdeklődni: 30-325-1348