Építész Projekt Menedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Építész Projektmenedzser

A munkakör feladatai:

  • Tenderkiírás, ajánlatok véleményezése
  • Költségvetés és erőforrás tervezés, előkalkulációk készítése
  • Kervezési folyamat koordinálása
  • Kiviteli tervek véleményezése, jóváhagyása
  • Kooperáció a szakági mérnökmunkatársakkal

Ügyfelünk 1999 óta Magyarország leglátogatottabb bevásárlóközpontja. Közép- és Kelet-Európa első vegyes hasznosítású ingatlankomplexuma, ahol aktívan működő kiskereskedelmi egységek mellett több mint 16 ezer négyzetméternyi bérleményi területet kínál. Folyamatosan fejlődő és megújuló technológiákat alkalmaznak.

Elvárások:

  • Építész- vagy építőmérnök végzettség
  • Minimum 2 év projektvezetésben és tenderezésben szerzett gyakorlat
  • MS Office és AutoCAD ismerete
  • Legalább társalgási szintű aktív angol nyelvismeret
  • Kezdeményezőkészség, önálló, felelős munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Fit-outban szerzett tapasztalat
  • BIM szerver felépítésében és működtetésében való jártasság

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Parkolási lehetőség
  • Bónusz rendszer
  • Hybrid munkavégzés
  • Kihívásokkal teli feladat, páratlan tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest