ÉPÍTÉSZ VEZETŐ - PROJEKTVEZETŐ (Budapest)

Megbízónk egy nagy nemzetközi német holding magyarországi cégeinek ingatlan beruházásait a fogja össze Budapesten. Az Ingatlankezelő legfőbb feladata, hogy megkeresse és megvásárolja a megfelelő területnagysággal, infrastruktúrával rendelkező olyan ingatlanokat, amelyek jelentős szerepet kapnak a holding magyarországi növekedésében. Az Ingatlankezelő végzi a teljes ingatlanfejlesztést, a beruházást, kivitelezést egészen a üzemeltetésig és fenntartásig.

Az ideális jelölt építészmérnök, operatív csapatjátékos, Budapest környéki lakos, aki min. 5 éves tapasztalattal rendelkezik építési projektek területén.

ÉPÍTÉSZ VEZETŐ - PROJEKTVEZETŐ

Feladatok

  • Részvétel a műszaki tartalom kialakításában, tervek véleményezése
  • A munkák megszervezése, koordinálása, minőségi és mennyiségi ellenőrzése, átvétele
  • Kivitelező alvállalkozók versenyeztetése, kiválasztása, áralku lebonyolítása, szerződések előkészítése
  • Költségvetési kiírások, költségbecslések összeállítása
  • Kapcsolattartás a kereskedői hálózat ingatlanjainak bérlőivel, a bérlők támogatása az épületeket érintő javítási, felújítási, karbantartási munkákban
  • A céges tervdokumentációs adattár és irattár kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú építőmérnök vagy építészmérnök végzettség
  • minimum 5 éves tapasztalat kivitelezésben
  • építési projekt portfólió
  • aktív, kommunikációs szintű német/angol nyelvtudás
  • AutoCad program kezelése
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetési gyakorlat

Előny

  • építési műszaki ellenőri jogosultság előnyt jelent a kiválasztásnál

Amit kínálunk

  • cégesautó privát használatra is
  • Szakmai fejlődés, tréningek
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés, Medicover egészségügyi kártya, karácsonyi prémium

Jelentkezési lehetőség

német vagy angol nyelvű önéletrajz küldésével, illetve portfólió online bemutatásával lehet.

Budapest