Építészmérnök (karbantartás / beruházás) (Magyarország)

Építészmérnök (karbantartás / beruházás)

Megbízó partnercégük budapesti műszaki központjába keresünk olyan dinamikus, motivált munkatársat, aki szívesen foglalkozna - nemzetközi környezetben - beruházási projektekkel, és érdekli az üzemeltetés is:

Feladatok:

  • Épületek karbantartása
  • Karbantartási és beruházási munkák előkészítése
  • Műszaki tartalom meghatározása, költségbecslés készítése
  • Kivitelezési munkák pályáztatásában való részvétel, a munkák komplex lebonyolítása
  • Épületszerkezeti hibák elemzése, műszaki megoldások kidolgozása
  • Üzemeltetési feladatok ellátása

Elvárások:
  • Építészmérnöki diploma
  • Épületek üzemeltetése, karbantartása terén szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Komplex műszaki dokumentációk, szakági tervek értelmezése
  • Beruházás terén szerzett tapasztalat, pályázati műszaki dokumentáció készítése
  • Kiváló elemző képesség, önálló munkavégzés
  • AutoCAD ismerete
  • Angolnyelv-tudás
  • Megbízható, csapatjátékos személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:
  • Kivitelezés terén szerzett tapasztalat
  • SAP használatában szerzett tapasztalat
  • REVIT ismerete

Amit partnerünk kínál:
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi, izgalmas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő, változatos feladatok