Építésztechnikus (Jánoshalma)

Nagymúltú partnercégünkhöz, Bács-Kiskun megyébe keresünk építésztechnikus munkakörre tapasztalattal rendelkező munkavállalót. Amennyiben tud azonosulni a munkakörrel és a lentebb leírt elvárásokkal, várjuk jelentkezését!

Építésztechnikus

Feladatok

  • kivitelezői árajánlatok készítése;
  • előkészítői feladatok: vázlattervek készítése, koncepciók kidolgozása;
  • kivitelezési munkák előkészítése, esetenként helyszíni ellenőrzése;
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal;
  • esetenként alvállalkozói teljesítések koordinálása, ellenőrzése;
  • ütemtervek kidolgozása, nyomon követése;
  • kivitelezési munkák teljes körű dokumentálása;
  • alapanyag beszállítás koordinálása, dokumentálása;
  • felsővezetők támogatása a terület céljainak elérése érdekében;
  • a tulajdonosi szemlélet képviselete a napi gyakorlatban;
  • együttműködés, kapcsolattartás társosztályokkal;
  • a célszámok megfelelő mennyiségben és minőségben történő teljesítése;
  • intézkedési tervek készítése, nyomonkövetése.

Elvárások

  • építőipari irányultságú végzettség (építésztechnikus vagy építészmérnök);
  • AutoCad program ismerete;
  • műszaki érzék;
  • felelősségteljes munkavégzés;
  • célorientáltság, minőségtudat;
  • analitikus gondolkodásmód;
  • csapatszellem;
  • ügyfélközpontúság;
  • B kategóriájú jogosítvány.

Előnyök

  • angol nyelvtudás;
  • több éves szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hétköznapi munkavégzés: 7:00-16:00;
  • utazási költségtérítés;
  • fejlődési lehetőség;
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Jánoshalma

Jánoshalma