Építőanyag Területi képviselő (Hajdú-BAZ megye) (ZJ) (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Építőanyag Területi képviselő (Hajdú-BAZ megye) (ZJ)

Feladatok:

  • Speciális ÉPÍTŐIPARI TERMÉKEK, ÉPÍTŐANYAGOK, MŰSZAKI MEGOLDÁSOK értékesítése, projektmenedzsmenti feladatok ellátása a régióban (Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye)
  • ÉPÍTŐIPARI SZAKKIVITELEZŐK, GENERÁLKIVITELEZŐK, TERVEZŐK és BETONÜZEMEK látogatása és a termékek, műszaki megoldások (beton technológia) értékesítése;
  • Üzletfejlesztés: új potenciális partnerek felkutatása;
  • Ügyféligények felmérése, árajánlatok készítése;
  • Szerződések előkészítése, megkötése és gondozása;
  • Szaktanácsadás, projektkövetés, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;

Elvárások:

  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség, ideálisan felsőfokú (építészmérnök, építőmérnök, statikus, technikus);
  • Min. 2-4 éves ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKTANÁCSADÓ, MŰSZAKI ÜZLETKÖTŐ, TERÜLETI KÉPVISELŐ, FIELD SALES REPRESENTATIVE tapasztalat (ÉPÍTŐIPAR, vagy műszaki terület);
  • A területen működő ügyfélkör alapos ismerete;
  • Kereskedői véna, MŰSZAKI AFFINITÁS;
  • Kiváló kommunikációs készség, szervezőkészség;
  • Fiatalos, lendületes, flexibilis személyiség, Önálló, precíz munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Preferált lakhely: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye;
  • Kommunikációs szintű ANGOL vagy német nyelvismeret;

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye