Építőipari Értékesítési Szaktanácsadó – Nyugat-Magyarország (GM) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Építőipari Értékesítési Szaktanácsadó – Nyugat-Magyarország (GM)

Feladatok:

  • Speciális ÉPÍTŐIPARI TERMÉKEK, ÉPÍTŐANYAGOK, MŰSZAKI MEGOLDÁSOK értékesítése, projektmenedzsmenti feladatok ellátása Budapesten és Nyugat-Magyarország területén;
  • ÉPÍTÉSZEK, TERVEZŐK, ÉPÍTŐMÉRNÖKÖK, ÉPÍTŐIPARI SZAKKIVITELEZŐK, BERUHÁZÓK, GENERÁLKIVITELEZŐK és BETONÜZEMEK látogatása és a termékek, műszaki megoldások (bevonatok, szálbeton, beton technológia) értékesítése;
  • Üzletfejlesztés: új potenciális partnerek felkutatása;
  • Ügyféligények felmérése, árajánlatok készítése;
  • Szerződések előkészítése, megkötése és gondozása;
  • Szaktanácsadás, projektkövetés, meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Beruházások folyamatos figyelemmel kísérése az értékesítési területen.

Elvárások:

  • (Középfokú/felsőfokú) műszaki vagy kereskedelmi végzettség;
  • Min. 2-5 éves értékesítési szaktanácsadó, műszaki üzletkötő, területi képviselő, mérnök-üzletkötő, Field Sales Representative tapasztalat (ÉPÍTŐIPAR, Building Industry, Construction);
  • A területen működő ügyfélkör alapos ismerete (Budapest, Dunántúl);
  • A pozíció betöltéséhez előnyt jelet: betontechnológia, ipari padló, vékonybevonatok, műgyanta, vakolat ismerete;
  • Kereskedői véna és műszaki affinitás;
  • Kiváló kommunikációs készség, szervezőkészség;
  • Fiatalos, lendületes, flexibilis személyiség, csapatjátékos hozzáállás;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkavégzés helye: Budapest + Nyugat-Magyarország

Budapest