Építőipari munkás (vasbetonfúró, vasbetonvágó gyémánttechnológiával) (Győr)

Betonfúrással, betonvágással és betonmarással foglalkozó építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Építőipari munkás (vasbetonfúró, vasbetonvágó gyémánttechnológiával)

Elvárások:

Azonnali munkakezdés, Építőipari jártasság, Jó terhelhetőség, nagy munkabírás

Előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány, Kizárólag Győr és környékiek jelentkezését várjuk

Feladatok:

Építőipari projekteken-üzemek, raktárok, irodaházak, szállodák, áruházak, bevásárlóközpontok, közművek, közutak, hidak, műemlék épületek, családi házak, lakások stb.- dolgozunk, ahol különböző betonfúrásokat, betonvágásokat, betonmarásokat végzünk., , Megbízóról:, 2008 évi megalakulása óta a szűkebb és tágabb régió ismert és elismert, betonfúrással, betonvágással és betonmarással foglalkozó építőipari vállalkozásává nőtte ki magát, mely elsősorban cégünk minőségpolitikájának, ügyfeleinkkel, partnereinkkel és munkatársainkkal szembeni lojalitásunknak és korrekt üzleti magatartásunknak köszönhető

Amit kínálunk:

Nettó fizetés 400.000 - 700.000 Ft-ig, Csapatmunka, Hosszú távú munkaviszony

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Győr