Építőipari Projektvezető (Budapest)

Partnerünk fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipari generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Célja, hogy folyamatos fejlődés révén növelje a cég meghatározó szerepét és elismertségét szűkebb régiónkban, valamint a hazai és nemzetközi piacon egyaránt.

Csapatukba keresünk Projektvezető kollégát.

Építsd tovább velük a jövőd!

Építőipari Projektvezető

Feladatok

Építési projektek (magasépítés elsősorban) műszaki előkészítése, kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a tervezővel

Pályázati dokumentáció kidolgozása, árajánlatok készítése, költségvetés készítése, ajánlat összeállítása, beadása

Elnyert építési feladatok esetén az építkezés projektfelelőseként a munkák irányítása, koordinálása ill. az eredményesség biztosítása

Részvétel az alvállalkozók kiválasztásában, értékelésében a beszerzőkkel együttműködve

Anyagkigyűjtések, rendelések, felhasználások ellenőrzése

Kapcsolattartás a beruházókkal

Folyamatos kapcsolat, együttműködés az építésvezetővel, az építkezés folyamatos figyelemmel kísérése

Garanciális meghibásodások esetén ügyintézés

Folyamatban lévő építkezéssel kapcsolatos pénzügyi ütemezés nyomon követése, eredménykövetés

Befejezett építkezésekkel kapcsolatban munka lezárásában történő aktív részvétel

Utókalkuláció

Követelmények

Felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök)

Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Megbízható, projektszemléletű, önálló munkavégzésre képes személyiség

“B” kategóriás jogosítvány

Jó kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt

Előny, de nem feltétele a pozíció betöltésének:

Felelős Műszaki Vezetői jogosultság

Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes javadalmazás

Szakmai fejlődési lehetőség

Modern munkakörnyezet, szakmai megbecsülés

Lehetőség az innovatív gondolkodásmód kibontakoztatására

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest