Építőipari szerelő (Budapest)

Építőipari asztalos szerkezetek felmérése, előkészítése és helyszíni szerelése.

30 éve stabilan működő kisvállalkozás munkatársat keres építőipari szerelő munkakörbe, azonnali kezdési lehetőséggel, versenyképes fizetéssel.

Feladat:

  • Építőipari asztalos szerkezetek (WC-fülkék, mosdópultok és egyéb termékek) felmérése, előkészítése és helyszíni szerelése,
  • Kapcsolattartás a partnerekkel,
  • Áruátvétel, fuvarozás.

Elvárások:

  • 1-3 év építőipari vagy asztalosi tapasztalat,
  • Gépkocsivezetői gyakorlat (B kategória),
  • Érettségi,
  • Kreativitás, önálló problémamegoldó képesség,
  • Gyors, pontos munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készségek.

Előnyt jelent:

  • Építő- és/vagy faipari gyakorlat,
  • Csapatvezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség (szerelésvezetői pozíció),
  • Barátságos, együttműködő közösség,
  • Változatos műszaki feladatok,
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • 40 órás munkahét, hétfőtől péntekig,
  • Versenyképes, betanulás után teljesítmény-arányos jövedelem,
  • Napi munkába járás támogatása.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Bécsi út 467-469. (indulás és érkezés), változatos helyszíneken.

Budapest