Építőipari szerelő – Magasépítés üzletág (Budaörs)

Cégünk a Skytec-Hungary Kft. az alábbi munkakör betöltésére várja leendő kollégáját:

Építőipari szerelő – Magasépítés üzletág

Feladatok

  • leesés elleni rendszerek szerelése
  • elérhetőségi rendszerek szerelése
  • kivitelezési területen történő munkavégzés
  • budaörsi raktárban felmerülő feladatok ellátása
  • projektekre áru összekészítés
  • raktári rend fenntartása

Elvárások

  • szakmunkás bizonyítvány
  • legalább 2 év építőipari tapasztalat
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • szabálykövető attitűd
  • megbízhatóság
  • jó problémamegoldó és együttműködési készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • szakirányú végzettség
  • műszaki ismeretek
  • emelőgépkezelői bizonyítvány
  • ipari alpinista bizonyítvány
  • tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • 350 000 – 450 000 Ft nettó bér tapasztalattól függően
  • egy műszakos munkarend
  • betanulási lehetőség
  • speciális munkafolyamatok betanítása
  • változatos feladatok
  • hosszú távú, stabil, megbízható vállalati háttér
  • folyamatos fejlődési lehetőségek, képzések
  • év végi prémium
  • munkaruha

Munkavégzés helye

Budaörs és kivitelezési terület (kijutás céges gépjárművel)

Bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajz küldésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Az állás betöltésével kapcsolatos egyéb kérdéseire a +36 30 822 9504 telefonszámon válaszolunk.

Budaörs