Építőmérnök / Földmérő mérnök (ZJ) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Építőmérnök / Földmérő mérnök (ZJ)

Feladatok:

  • Építőipari gépvezérlési rendszerek, mérőműszerek műszaki támogatása, kalibrálása;
  • Felhasználók telefonos és helyszíni támogatása;
  • Ügyfelek helyszíni oktatása, vevőszolgálati támogatása;
  • Műszaki információs és alkalmazástechnikai anyagok összeállítása;
  • Szaktanácsadás, műszaki támogatás;
  • Kapcsolattartás az anyacéggel;
  • Nemzetközi tréningeken való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, földmérő mérnök, geodéta);
  • 1-3 év építőipari kivitelezés, földmérés, szintvezérlő rendszerek üzemeltetés, földmunkagép üzemeltetés területén szerzett tapasztalat;
  • GPS és mérőállomás ismeretek;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • AutoCAD felhasználó szintű ismerete;
  • Precíz és önálló munkavégzés;
  • Utazási hajlandóság;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest/Dél-Buda

Budapest