Építőmérnök projektmenedzser (Budapest)

Partnerünk egy globálisan ismert és elismert kereskedelmi ingatlanszolgáltatással foglalkozó vállalat, mely több mint 80 különböző országban rendelkezik irodával.

Építőmérnök projektmenedzser

Feladatok

  • Vállalkozás előkészítési feladatok ellátása, árajánlatok kidolgozása.
  • Előkészítési feladatok ellátása, alvállalkozói, szolgáltatói tenderek lefuttatása, tenderegyeztetések lefolytatása, szerződések előkészítése.
  • Projekt ütemtervek készítése, projekt költségbecslések összeállítása és naprakészen tartása.
  • Alvállalkozói szerződések menedzsmentje.
  • Alvállalkozók koordinálása.
  • A folyó munkák technológiai megvalósításának felügyelete/irányítása és minőségének ellenőrzése.
  • Műszaki dokumentációk ellenőrzése és rendszerben tartása.
  • Projekt monitoring jelentések készítése.
  • Kooperációs egyeztetések vezetése, emlékeztetők készítése.
  • Megrendelővel történő kapcsolattartás személyesen, írásban és/vagy videóhíváson keresztül.

Követelmények

  • Építőmérnöki végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Utazási hajlandóság. Cégünk V. kerületi központtal rendelkezik, de jelenleg is futó vidéki projektjeink miatt heti építéshelyi kooperációkon szükséges részt venni.
  • Megbízható, összeszedett, határozott kollégára van szükségünk, aki önállóan végzi a munkáját, keresi és megtalálja a megoldásokat.

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány megléte.
  • Műszaki Ellenőri és Felelős Műszaki Vezetői jogosultság.
  • Magasépítési tapasztalat generálkivitelezői vagy lebonyolítói oldalon.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős pozíció
  • Értékes tapasztalat szakmai referenciákkal, hosszú távú karrierlehetőség
  • Nemzetközi ügyfélkör
  • Exkluzív iroda Budapest belvárosában, a Parlamenthez közel

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest