építőmérnök szerkezettervező (Magyarország)

vasúti pályatervező mérnök

Feladatok:

  • vasútállomások, nyílt vonalak tervezése
  • kábelalépítmények tervezése
  • tanulmány, engedélyezési, illetve kiviteli szintű tervek elkészítése
  • vasúthatósági engedélyezési eljárások előkészítése, a folyamatban való közreműködés
  • kapcsolattartás a megrendelővel, egyeztetés a szakági felelős kollégákkal
  • Több évtizedes múlttal rendelkező partnerünk részére keresek VASÚTI PÁLYATERVEZŐ mérnököt, Budapestre.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök)
  • AutoCad használatában való magabiztos jártasság
  • új tervező programok elsajátítása, gyors alkalmazkodás
  • rugalmasság, önállóan és csapatban is tudj dolgozni
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

ELŐNYT JELENT:

  • tervezői jogosultság: KÉ-VA, ennek hiányában legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • vasúti pálya tervezési alapismeretek
  • szabványok ismerete, használata
  • angol kommunikációképes nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • változatos feladatok
  • szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • versenyképes juttatási csomag
  • munka és magánélet egyensúlya
  • országos vasútépítési projektek tervezésében való közreműködés
  • jó hangulatú, vidám légkör

​Munkavégzés helye

Magyarország