ÉPÜLETGÉPÉSZ (Sukoró)

A több mint 1 200 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében.

A Kovács Katalin Nemzeti Kajak-kenu Akadémia (8096 Sukoró, Evezős utca 1.)

Épületgépész

munkatársat keres

FŐBB FELADATOK:

  • Szakági üzemeltetési feladatok ellátása; épületgépészeti berendezések és a hozzá kapcsolódó hálózatok szakszerű üzemeltetési feltételeinek biztosítása
  • Szakági rendszerfelügyelet ellátása és a hozzá kapcsolódó hálózatok ismerete
  • Épületgépészeti berendezések állagmegóvó eljárásrendjének kidolgozása
  • Eszközpark fejlesztésére vonatkozó javaslatok összeállítása, dokumentálása
  • Szolgáltatókkal és szakági alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
  • A beruházásokkal, fejlesztésekkel kapcsolatos döntések műszaki oldalról történő előkészítése
  • Vállalkozói és beszállítói árajánlatok bekérése, összehasonlítása, ártükrök készítése, alvállalkozói szerződések előkészítése
  • A kivitelezések folyamatainak ellenőrzése, folyamatok és ütemezések egyeztetése
  • Rendezvénytípusokhoz kapcsolódó épületgépészeti megoldások kidolgozása
  • Kiemelt rendezvények szakmai támogatása az események előtt és alatt

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalata van létesítmény-üzemeltetés területén
  • A feladat ellátásához szükséges szoftvereket és technikai eszközöket ismeri
  • Pontos, megbízható, együttműködő
  • Strukturált gondolkodásmóddal, rendszerszemlélettel rendelkezik
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre képes
  • Figyel a határidők betartására és betartatására

A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Villamossági, építészeti területen szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Rendezvényes tapasztalat

MIT AJÁNLUNK MUNKATÁRSAINKNAK?

  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
  • Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, monitor előtti munkavégzés esetén éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről történő napi munkába járás esetén a bérlet 100%-a, munkahelyi bölcsőde, gyermekszületési támogatás)

Amennyiben rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, készségekkel, és csatlakozni szeretnél a Nemzeti Sportügynökség Zrt. munkavállalói csapatához, küldd el nekünk fényképes, szakmai önéletrajzod a bérigényed és a megpályázni kívánt munkavégzési hely megjelölésével!

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Sukoró