Épületgépész építésvezető (Budapest)

Épületgépész építésvezető

Az Ön új cége:

Épületgépész építésvezető pozíció nyitott budapesti szakági kivitelező partnerünknél. A cég nagyvolumenű társasház, irodaház és ipari csarnok projektek komplett HVAC kivitelezésével foglalkozik.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületgépész építésvezetőre:

  • Alvállalkozók helyszíni irányítása
  • Munka- és környezetvédelmi szabályok betartatása
  • Projektek ütemezése, munkafolyamatok megszervezése
  • Műszaki dokumentációk összeállítása, építési napló vezetése
  • Átadás / átvétel folyamatában való aktív részvétel

Mire van szüksége a sikerhez:
  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat (3+ év)
  • AutoCad tervolvasás szintű ismerete
  • Nagyszabású referencia projekt
  • Több ember helyszíni irányításában szerzett tapasztalat

Mire számíthat partnerünktől:
  • Kiemelkedő, 100%-ig bejelentett juttatási csomag (versenyképes alapbér, céges autó magánhasználatra, 2 havi teljesítményalapú bónusz, telefon és laptop a munkavégzéshez)
  • A piacon is jól ismert családias hangulatú, emberbarát hozzáállás
  • Nagyméretű projektekben való részvétel

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.
Budapest