Épületgépész építésvezető nyelvtudással (Budapest)

Tapasztalt, s szakmailag elhivatott kollégákat vár multinacionális, nemzetközi partnerünk, magyarországi projektekre.

Várjuk jelentkezését, amennyiben felelősségteljes, szakmailag stabil pozícióra vágyik, és nem riad vissza a belföldi kiküldetésektől.

Folyamatosan új beruházásokban, s egyedi kivitelezésekben vehet részt vezetői pozícióban.

Épületgépész építésvezető nyelvtudással

Feladatok

Feladatok a teljesség igénye nélkül:

  • magyarországi projektek gépészeti-kivitelezési munkáinak előkészítése, helyszíni irányítása,
  • pályázatok kiírása, alvállkozók kiválasztása,
  • szoros együttműködés, kommunikáció az alvállalkozókkal, beruházóval, műszaki ellenőrrel, szükség esetén a hatóságokkal,
  • munkafolyamatok ellenőrzése, koordinálása, az ütemterv betartása,
  • kivitelezés minőségi ellenőrzése.

Követelmények

Elvárások a jelentkezőkkel szemben:

  • szakirányú, felsőfokú műszaki végzettség (pl. gépészmérnök diploma),
  • legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • megbízhatóság, határozott fellépés, igényes megjelenés, nagy teherbíró képesség, jó kommunikációs képesség,
  • angol és/vagy német nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt,
  • szakmai elhivatottság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

Építésvezető kollégákat keresünk gépész szakági munkák helyszíni irányítására, műszaki lebonyolítására, magyarországi projektekre.

Amiért érdemes jelentkezni

  • multinacionális, biztos háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • munkaeszközök biztosítás
  • nyelvtanfolyam dolgozó igény szerint
  • versenyképes bérezés, előre tervezhet karrier úttal
  • őszinte és egyenes vezetői kommunikáció
  • holland/német vállalati kultúra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest