Épületgépész, fűtésszerelő (Németország)

Èpületgépész, fűtésszerelő vagy és nem a szakmádban dolgozol?

Akkor csatlakozz csapatunkhoz és válj Te is Mindennapi Hőssé!

A Ritmo 24 GmbH (www.ritmo24.de) 10 éves szakmai múlttal rendelekezö, és német tulajdonban lévő cég,
folyamatosan keres, hosszútávú változó projektekre, Németország egész területére, víz-gáz-központi
fűtésszerelőket és szerelő párokat!

Feladatok:

  • Csövek és radiátorok telepitése
  • Fal és szaniter szerelés, végszerelés tervrajz alapján (főleg új lakóépületek építésénél vagy felújításnál)
  • Szerelvények és berendezések bekötése műszaki rajz és szerelési terv alapján
  • Vevőszolgálat (Megrendelőknél történő helyszíni javítási vagy szerelési munkák)
  • Előny: autogén hegesztési ismeret

Elvárások:

  • Releváns szakirányú végzettség
  • Szakmai gyakorlat
  • Önálló, precíz munkavégzés tervrajz alapján
  • B1/B2-es német nyelvtudás
  • Előny: B kategóriás jogosítvány, autó

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, egész éves foglalkoztatás
  • Èvi 30 nap fizetett szabadság
  • Német bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés, szerződés megküldése kiutazás előtt
  • Munkaruha a Strauss cégtől, és kézi szerszám a Wührttöl
  • Karácsonyi és szabadság pénzbeli juttatás
  • Szállás megszervezése
  • Heti előleg biztosítása (heti 200 €)
  • Mercedes vagy Renault típusú céges gépjármű biztosítása
  • Munkaszerződés kötése után az első kiutazás támogatása 100 € összegig, privát autóval történő kiutazás esetén
  • Ügyfélkezelés a munkaviszony teljes időtartamára, magyar anyanyelvű kapcsolattartó, a Ritmo GmbH közvetlen dolgozója személyében

Bér:

  • Bruttó: 15,06 € - 20€/óra
  • Nettó: 6-8 €/óra (Auslöse/napidíj) céges gépjármü nélkül
  • Netto: 5 €/óra (Auslöse/napidij) céges gépjármüvel
  • Netto: 4 €/óra (Auslöse/napidíj) céges gépjármüvel és tankolási kártyával vagy céges gépjárművel és fizetett szállással
  • Netto: 3 €/óra (Auslöse/napidíj) céges gépjármüvel, tankolási kártyával és fizetett szállással (elhelyezés: egy vagy kétágyas szobában, a költségkeret függvényében)