Épületgépész – gépészmérnök-gépésztechnikus (Nagykőrös)

A KeveCom Kft. 1996-ban alakult magánvállalkozásból. 1999 óta foglalkozunk klímák értékesítésével. Jelenleg cégünk számos márka értékesítése és szervízelése mellett, hivatalos Samsung klíma disztribútor és garanciális szervízközpont. Fő tevékenységünk hőszivattyúk és légkondicionáló berendezések kis- és nagykereskedelme.

Erősségünk a szakmai tapasztalatunk és elismertségünk, valamint a folyamatos nyitottság az új technológiák iránt. A KeveCom Kft. indulása óta dolgozik, olyan nagy projekteken, mint a Red Bull Air Race sajtósátrának hűtése, a Bács-Kiskun megyei ügyészség, az Eiffel Palace, a Váci1 Üzletház, vagy a jászfényszarui Samsung gyár klimatizálása. Folyamatosan növekszik az ilyen jellegű munkáink száma, ezért szeretnénk hosszú távra megtalálni azt az embert, akivel együtt dolgozva folytathatjuk a tendenciát és fokozatosan növelhetjük cégünk sikerét, ezzel jobbá téve dolgozóink mindennapjait is.

Épületgépész – gépészmérnök-gépésztechnikus

Feladatok:

  • Épületgépészeti projektek műszaki kiválasztásának előkészítése, támogatása.
  • Légkondicionáló rendszerekre vonatkozó ajánlatok készítése
  • Szoros együttműködés az értékesítő munkatársakkal (területi képviselők és projektértékesítők)
  • Szakmai kapcsolattartás tervező, viszonteladó és generálkivitelező partnerekkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki/informatikai képesítés
  • Angol nyelvtudás (írásban kommunikációképes)
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó problémamegoldási képesség
  • Ügyfélcentrikus, etikus szemléletmód, jó kommunikációs készség
  • Önmotivált személyiség

Az ideális jelölt minimum 2 év épület gépészeti tapasztalattal rendelkezik. Előny, ha korábban dolgozott már a klíma szakmában, de nem feltétel.

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy nálunk a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, hogy felelősségteljes munkát, hosszú távú biztos szakmai karriert és családias hangulatú munkakörnyezetet kínálunk.

Előnyök

  • Felsőfokú műszaki/informatikai képesítés
  • Gépész/épületgépész/klímatechnikai végzettség
  • Klímaberendezések műszaki ismerete, klímapiaci ismeretek
  • Erős általános informatikai tudás, analitikus szemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • CAD szoftverek ismerete
  • Programozási alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Igazoltan családbarát munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Céges mobiltelefon
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Barátságos, összetartó csapat
  • Új kihívásokkal bővülő, felelősségteljes feladatok, fejlődési lehetőség
  • Hétköznapi munkavégzés, normál munkaidőben

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Munkavégzés helye:

Nagykőrös, illetve esetlegesen a projekt helyszínek

Önéletrajzát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el, a tárgy mezőbe kérjük írja be, hogy „épület gépész".

Nagykőrös