Épületgépész mérnök (Balassagyarmat)

Épületgépész mérnök

Leírás

Az egyik partnerünk csapatába keresünk egy lelkes és elkötelezett épületgépész mérnököt, aki csapatunk részeként részt vesz az innovációban és a kreatív megoldások kidolgozásában. Ha szereted a kihívásokat és szeretnél részt venni a vezető járműipari vállalat izgalmas projekjeiben, csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Telephely meglévő hűtési, fűtési, szellőző rendszereinek energiahatékony működtetése
  • Karbantartások szervezése
  • Új rendszerek tervezése és terveztetése
  • Árajánlatok beszerzése tervezésre és kivitelezése
  • Kb. 30 fő szakmai és diszciplináris vezetése
  • Éves beruházási tervek előkészítése
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal, valamint a német anyavállalattal
  • Megbeszélések, tervegyeztetések, kivitelezések lebonyolítása az alvállalkozókkal és kivitelezőkkel

Előnyt jelent:
  • AutoCad használat
  • ISO 50001 ismerete
  • Tervezői gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Elvárások
  • Épületgépész (HVAC = heating, ventilation, and air conditioning) mérnöki végzettség, vagy épületgépészeti gyakorlattal rendelkező erősáramú villamosmérnök
  • Legalább 3 év kivitelezői vagy nagyvállalati üzemeltetői tapasztalat
  • Aktív tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó szervezőképesség, önállóság, kreativitás

Amit kínálunk
  • Modern munkakörnyezet, melynek fejlesztésében az új kollégánknak is nagy szerepe lesz
  • Folyamatosan fejlődő, és bővülő stabil vállalat
  • Vonzó juttatások és bérstruktúra
  • Nagyfokú felelősséggel járó, izgalmas feladatok
  • Nyitott és motivált csapat

Munkavégzés helye

Balassagyarmat