Épületgépész mérnök, felelős műszaki vezető (Budaörs)

A COM-Klíma Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat budaörsi munkahelyre:

Épületgépész mérnök, felelős műszaki vezető

Feladatok

  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködés
  • Kivitelezések előkészítése, kivitelezői csapatok ellenőrzése
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
  • A projekteken való fizikai jelenlét, azok megvalósulásának helyszínen történő ellenőrzése
  • Építési napló vezetése
  • A kivitelezési folyamat teljes körű dokumentálása
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása

Elvárások

  • Épületgépész végzettség / közép- vagy felsőfokú/
  • Szakmai tapasztalat
  • AUTOCAD ismeret FELTÉTLENÜL szükséges
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó problémamegoldó, kommunikációs és szervező készség
  • B típusú vezetői engedély
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés;
  • Stressz tűrés, nyílt és kreatív gondolkodás, proaktivitás; rugalmasság
  • Főként Pest megyéből, illetve Komárom-Esztergom megyéből várunk jelentkezőket

Kezdés várható időpontja:

  • megegyezés szerint

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • cégautó (magánhasználatra is), laptop, céges mobiltelefon
  • fiatalos munkahelyi légkör
  • felelősségteljes munkakör
  • tanulási lehetőség
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budaörs, BITEP Ipartelep

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye

Budaörs

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budaörs