Épületgépész műszaki előkészítő (Tamási)

Partnerünk, a családi vállalkozásból, a dél-dunántúli régió egyik legnagyobb épületgépészeti szervezetévé fejlődő vállalkozás, részükre keresünk Műszaki előkészítő kollégát. A szakértelem mellett munkáikat a magas színvonal és kiváló minőség jellemzi, amely garantálja megrendelők elégedettségét.

Épületgépész műszaki előkészítő

Feladatok

  • Projekt-dokumentálásban való részvétel
  • Kapcsolattartás projektvezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Szakmai megbeszéléseken való aktív részvétel és közreműködés
  • Szerződéses feltételek pontos ismerete a projekt folyamatos monitoringja
  • Elkészült kivitelezési tervek műszaki megfelelőségének, kalkulált mennyiségének szakmai ellenőrzése, eltérések kimutatása
  • Ajánlatkérés és költségvetés készítése, ártükör készítés
  • Tervezői költségvetés ellenőrzése
  • Műszaki tervek ellenőrzése
  • Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása

Követelmények

  • Mérnöki végzettség
  • Min. 2 év műszaki előkészítői területen szerzett tapasztalat
  • Szakmai igényesség, precizitás, kreativitás
  • Irodai és szakmai szoftverek felhasználói ismerete
  • CAD programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Proaktivitás, önállóság

Amit kínálunk

  • széleskörű szakmai tapasztalat megszerzése, saját szakmai sikerek lehetősége
  • egymásra odafigyelő csapat és csapatmunka
  • azonnali munkakezdés, teljes munkaidő
  • stabil, tőkeerős háttér
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Tamási

Tamási