Épületgépész projektvezető (Budapest)

Épületgépész projektvezető

Az Ön Új cége

Épületgépész projektvezetőt keresünk ipari beruházásokon teljeskörű mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, multinacionális partnerünkhöz, Budapestre.

Az Ön új pozíciója:

Az épületgépész projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • A tervezési és engedélyezési dokumentációk alapján az épületgépészeti munkálatok ellenőrzése
  • Tervezőkkel való kapcsolattartás, tervezés optimalizálás a műszaki specifikációk alapján
  • Minőségbiztosítás a műszaki előírásoknak megfelelően (minőségellenőrzés / jelentéstétel)
  • Az alvállalkozók irányítása és ellenőrzése
  • Mindennapos helyszíni munkavégzés

Mire van szüksége a sikerhez?
  • Gépészmérnök végzettség (épületgépész / vízi közmű)
  • Releváns tapasztalat gépész/épületgépész projektvezetésben, nagy volumenű, ipari projekteken
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerüntől?
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Mutinacionális munkakörnyezet
  • Nagy volumenű projektek

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk önéletrajzát.
Budapest