Épületgépész projektvezető (Budapest)

Épületgépész projektvezető

Az Ön új cége

Épületgépész projektvezetőt keresünk budapesti partnerünkhöz. A multinacionális cég társasházak, irodaházak és bevásárlóközpontok fejlesztésével foglalkozik.

Az Ön új pozíciója

Az épületgépész projektvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • A tervezés és ajánlatkészítés folyamatának koordinálása
  • Költségtervek, jelentések elkészítése
  • Helyszíni kooperációkon való részvétel
  • Projekt épületgépészeti oldalának lebonyolítása a műszaki átvételig
  • Ütemtervek és munkavédelmi szabályzatok betartatása

Mire van szüksége a sikerhez?
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök, épületgépész mérnök)
  • Társasház kivitelezésen szerzett tapasztalat

Mire számíthat partnerünktől?
  • Összetartó csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Nagy volumenű projektek
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria + bónusz + céges autó, telefon, laptop)

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

Budapest