Épületgépész projektvezető (sprinkler) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Épületgépész projektvezető (sprinkler)

Az Ön új cége

Épületgépész projektvezetőt keresünk biztonságtechnikai és tűzvédelmi rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó partnerünkhöz. A cég kifejezetten sprinkler rendszerek tervezésére és kivitelezésére keres projekt lebonyolítót.

A munkavégzés helye: Budapest

Az Ön új pozíciója

Az épületgépész projektvezető az alábbi feladatok állátásáért lesz felelős:

  • Tervezés, anyagrendelés és beszerzés segítése
  • Projektek szakmai felügyelete, adminisztratív és szakmai szempontból való irányítása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel

Mire van szüksége a sikerhez?
  • Gépészmérnök végzettség
  • Középszintű, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tervező és/vagy projekt menedzser tapasztalat (5-10 év)
  • FMV vagy tervező jogosultság

Mire számíthat partnerünktől?
  • kiemelkedő juttatási csomag: alabbér + céges autó (korlátlan magánhasználatra) + éves bónusz (1-2 havi) + önkéntes nyugdíjpénztár + cafeteria
  • fejődési lehetőség

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk legfrissebb szakami önéletrajzát.

Budapest