Épületgépész technikus (Zalaegerszeg)

A zalaegerszegi székhelyű New Konstruktív Kft. munkatársakat keres épületgépész technikus munkakörbe

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol a munkádat megbecsüléssel és kiemelt bérezéssel jutalmazzák? Akkor csatlakozz a New Konstruktív Kft. csapatába! Most több munkakörben is keressük új kollégáinkat! Jelentkezz hozzánk, mennyiben Te is részese szeretnél lenni egy több évtizede sikeresen működő vállalkozásnak!

A zalaegerszegi székhelyű New Konstruktív Kft. munkatársakat keres épületgépész technikus munkakörbe, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • épületgépészeti kivitelezési munkák előkészítése,
  • árképzés, költségvetés készítés,
  • kapcsolattartás, levelezés ügyfelekkel, alvállalkozókkal, megrendelőkkel, beszállítókkal, helyi építésvezetővel,
  • irodai műszaki feladatok ellátása,
  • tervek felülvizsgálata, véleményezése,
  • anyagrendelések előkészítése,
  • kivitelezés folyamatában történő részvétel,
  • utókalkulációk készítése,
  • az épületgépészeti projektekkel kapcsolatban felmerülő egyéb feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség, (épületgépész terület)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet),
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • határozott, jó kommunikációs készség szóban és írásban,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • épületgépész műszaki előkészítésben való jártasság,
  • kivitelezésben, árkalkulációban való jártasság,
  • angol és/vagy német nyelv tudás,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • teljes munkaidő

Zalaegerszeg