Épületgépész technikus (Budapest)

A KOMPEL Kft. 20 éve foglalkozik elektromos- és elektronikus termékek importálásával és azok forgalmazásával a magyar ipari és lakossági felhasználók részére. A biztos háttérrel rendelkező vállalat dinamikus csapatába keres

Épületgépész technikus

munkatársat.

Feladatok

  • árajánlatok készítése, beszállítói árajánlatok bekérése, kapcsolattartás
  • költségkalkulációk készítése, tervdokumentáció feldolgozása, anyagkigyűjtés készítés
  • anyag beszerzés, logisztika

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, költségvetés készítésben való jártasság
  • megbízhatóság, precizitás, komplex gondolkodási mód
  • számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő (40 óra/hét)
  • Betanítás, Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség

Jelentkezési határidő az állásra

2021.05.31

Munkavégzés helye

Budapest

Fényképes életrajzát küldje el.

Cím: Kompel Kft. 1105 Budapest, Vaspálya u. 20/a.
Telefonszám: +36 1 4319640
Web: www.kompel.net

Budapest