Épületgépész tervező-fejlesztő (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Bővülő csapatunkba nagyobb ipari / kereskedelmi projektek tervezéséhez keresünk

Épületgépész tervező-fejlesztő

munkatársat.

Ez nem csak egy álláslehetőség Neked, hanem egy folyamatos továbbképzés, amiért mi fizetünk! 😊

Feladatok

Sokoldalú tervező mérnöki-projektvezetői feladatok egy épületgépészeti – szabályozástechnikai – épületvillamossági területen tevékenykedő, nagy nemzetközi ipari / kereskedelmi projekteket tervező-lebonyolító cégnél.

  • Önálló tervezési munkák a csapatban, szakági bontásban
  • Gépészeti rendszerek egyeztetése és kidolgozása ipari és kereskedelmi létesítményekhez, 3D/BIM modellek feldolgozása
  • Energetikai szempontból finomhangolt gépész-elektromos munkák fejlesztése
  • Méretezések, műszaki dokumentációk, tervrajzok készítése
  • Költségvetési kiírások készítése
  • Egyeztetések a társtervezőkkel, építész, statika, villamos, épületfelügyelet, környezetvédelem, technológia stb.
  • Tervezői- illetve építési kooperációkon történő részvétel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • 2 - 3 éves szakmai gyakorlat előny, de lehet pályakezdő is
  • Revit/Autocad vagy Microstation és MS-Office ismeret és gyakorlat
  • Alapfokú német vagy angol nyelvismeret
  • Önálló feladatmegoldó- és team-munka készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatás
  • Modern, komplex, integrált épületgépészeti megoldások megismerése
  • Változatos projektek, komoly nemzetközi beruházások
  • Vállalatunk stabilitása és biztonsága, hosszútávú munkalehetőség
  • Személyre szabott szakmai fejlődési lehetőség.

  • Küldd el számunkra részletes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Győr