Épületgépész tervező mérnök (Budapest)

Budapest

Kéménytechnikai fővállalkozó cég megbízásából műszaki előkészítő részlegéhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Épületgépész tervező mérnök

Elvárások:

  • Épületgépész diploma,
  • Tervezőprogramok ismerete,
  • Kreativitás,
  • Csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Nem szükséges, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Feladatok:

  • Kéménymagasítási tervek készítése,
  • Egyeztetések a megrendelőink tervezőivel,
  • Épületgépészeti rekonstrukciók tervanyagának kéménytechnikai kiegészítése, ellenőrzése,
  • Bemutató anyagok készítése a költségvetésekhez,
  • Megvalósulási tervek készítése az elvégzett kivitelezéseinkről,
  • Kéményméretezések készítése,
  • A műszaki előkészítő részleg munkájának támogatása,

Megbízóról:

  • Partnerünk piacvezető kéménytechnikai fővállalkozó cégként ingatlanfejlesztő/beruházó partnereinek végzi nagyberuházások kéménymagasítási tervezési, kivitelezési és engedélyeztetési munkáit.,
  • Jelentős szerződéses állományuk lehetővé teszi, hogy tovább bővítsék cégüket és fiatal, agilis csapatukhoz keressük új kollégáikat, aki akár pályakezdőként is csatlakozni szeretne hozzájuk.

Amit kínálunk:

  • Elkötelezett munkatársainknak szakmai fejlődést, kiváló és nyugodt munkakörülményeket és egy hosszú távú együttműködést biztosítunk saját tulajdonú irodánkban.

Budapest