Épületgépészeti műszaki előkészítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az ENSI Kft. épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezésével foglalkozó, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A piaci sikerek mellett fontos számunkra, hogy munkatársaink szívesen járjanak dolgozni, és örömmel végezzék a munkájukat, kihívást találjanak maguknak, amihez méltó munkakörnyezetet és modern eszközöket biztosítunk. Budapesti munkavégzéssel

Épületgépészeti műszaki előkészítőt

keresünk.

Feladatok

  • Az elnyert munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, egyeztetése a projektvezetővel, építésvezetővel, ajánlatkészítővel, logisztikával
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, ajánlatok műszaki egyeztetése, értékelése
  • Megfelelő információk biztosítása a beszerzés, kivitelezés felé
  • A megvalósuló, megvalósult rendszerek folyamatosan dokumentálása, az átadási dokumentáció elkészítése
  • Dokumentálás, kimutatás- és jelentéskészítés
  • A projekt kivitelezési helyszínén eseti terepfelmérés
  • Műszaki összehasonlító táblázatok elkészítése, adott paramétereknek megfelelően
  • Esetleges tervváltoztatások végrehajtása

Elvárások

  • Legalább technikusi épületgépész végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fejlett szervezőkészség, képesség összetett feladatok koordinálására, átlátására
  • Határozott, dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség
  • AutoCad program felhasználói ismerete
  • MS Word, Excel erős felhasználói ismerete

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú (épületgépész mérnöki) végzettség.
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Revit program felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Mi törekszünk arra, hogy stabil, biztos és elismerő munkahelyet biztosítsunk Neked, ahol a karriered folyamatosan építheted
  • Minden munkatársunknak biztosítjuk a napi egyszeri munkahelyi melegétkezést, utazástámogatást, mobiltelefon használatot, egyedi elbírálást követően albérlet támogatást
  • Fontos számunkra, hogy az ambiciózus munkatársaknak tanulási- és fejlődési lehetőséget adjunk (megfelelő tapasztalat megszerzése után projektvezetői munkakörben is kipróbálhatod magad)
  • Barátságos, fiatalos, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz a Groupama Arénában található irodánkban/IX. kerület/ (de dolgozhatsz az építési területen is.)

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz küldésével lehet. További információért látogasson el a www.ensi.hu vagy a https://www.facebook.com/ENSIKft/ oldalra.

Budapest