Épületgépészeti műszaki előkészítő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Épületgépészeti tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Épületgépészeti műszaki előkészítő

Elvárások:

Műszaki végzettség (épületgépész), Előkészítői területen szerzett tapasztalat, Önálló, gyors, megbízható munkavégzés, Szakmai igényesség, korrektség, kitartás, Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány, Tervezői tapasztalat

Feladatok:

Elkészült kivitelezési tervek műszaki megfelelősségének, kalkulált mennyiségeinek szakmai ellenőrzése, eltérések kimutatása és továbbítása a tervkészítők részére, Ajánlatkérés és költségvetés készítése, tervezői költségvetés ellenőrzése, tervek ellenőrzése, ártükör készítése, Folyamatos kapcsolattartás partnerekkel (megrendelők, beszállítók, alvállalkozók, szakhatóságok, hatóságok), Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása, Helyszíni munkálatok ellenőrzése, Szerződések előkészítése, Épületgépészeti átadási dokumentumok elkészítése

Amit kínálunk:

Azonnali munkakezdés, Teljes munkaidő, Kiemelt versenyképes jövedelem, Szakmai fejlődési lehetőség, Hosszú távú együttműködés, Céges telefon