Épületgépészmérnök projektvezető-tervező (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

A Külvent Kft. 1999 óta stabilan működő, épületgépészeti, energetikai és ipari gépészeti rendszerek tervezésére és kivitelezésére specializálódott cég.

Épületgépészmérnök projektvezető-tervező

Feladatok

  • Innovatív épületgépész tervező-kivitelező vállalkozásunkba keresünk projekt vezetőt-tervezőt, műszaki előkészítőt, Épületgépész mérnök vagy Épületgépész technikus képesítéssel.

Elvárások

  • Office, AutoCad, költségvetés készítő programok ismerete,
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat

Tanulmányok

  • Középiskola

Tapasztalatok

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Szükséges nyelvismeret

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Telephelyünk, Nyíregyháza Pazonyi út 43.

  • Küldje el számunkra önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Nyíregyháza