Épületgondnok (Gödöllő)

Bővülő csapatunkba

Épületgondnok

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • üzemi terület napi szintű bejárása, mérőműszerek monitorozása
  • kazánok biztonságos üzemeltetése
  • kisebb karbantartási és javítási munkák elvégzése
  • külső és belső ellenőrzési folyamatokban részvétel
  • épületautomatika felügyelete, kezelése
  • rendkívüli események jelentése, dokumentálása
  • az épület építészeti -, fűtés-hűtési, légtechnikai-, erősáramú-, gyengeáramú és egyéb műszaki rendszerei üzemállapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • az épületfelügyeleti rendszer kezelése, a rendszerre csatlakoztatott berendezések működési állapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • magasban, illetve szűk helyeken való munkavégzés előfordul
  • végrehajtott munkák dokumentálása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • számítástechnika alapfokú, felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • tervek, kapcsolási rajzok olvasási képessége
  • erkölcsi bizonyítvány (büntetlen előélet, eltiltások)
  • kézügyesség, valamint kisebb javítási és karbantartási munkák elvégzésének képessége
  • pontosság, megbízhatóság, együttműködőkészség, segítőkészség
  • igényesség munkájára és megjelenésére egyaránt
  • proaktív hozzáállás
  • érettségi

Előny:

  • alapfokú légtechnikai, fűtési, hűtési rendszerismeretek
  • jártasság erősáramú villanyszerelésben
  • gondnoki vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • 24 órás műszak (72 órás pihenőidővel)
  • SZÉP kártya juttatás
  • kedvezmény az uszoda egyéb szolgáltatásaiból
  • munkába járás támogatása
  • munkaruha biztosítása
  • ingyenes sportolási lehetőség (családtagoknak 50%-os kedvezmény)
  • tiszta környezet

Munkavégzés helye:

Gödöllő Városi és Térségi Uszoda (2100 Gödöllő, Ady Endre sétány 9.)

Jelentkezését a "Jelentkezem most" gombra való kattintással várjuk.

Gödöllő