Épületvillamos tervező, 3D Revit BIM tervező (Magyarország)

Erősáramú tervezői tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk pályakezdő, illetve gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Épületvillamos tervező, 3D Revit BIM tervező

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Szakmai tapasztalat és gyakorlat (3D BIM tervezés esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk!),
  • Autocad felhasználó szintű ismerete (segítünk elsajátítani!),
  • Revit BIM felhasználó szintű ismerete (segítünk elsajátítani!),
  • Eplan felhasználó szintű ismerete (segítünk elsajátítani!),
  • Microsoft programok felhasználó szintű ismerete,
  • Önálló munkavégzés, precíz és pontos,
  • Lelkes, munkája iránti elkötelezettség,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
  • Fejlődési hajlandóság,
  • Angol és/vagy német középfokú nyervismeret

Előnyt jelent:

  • Min. 1-2 év szakmai gyakorlat,
  • Tervezői jogosultság,
  • Műszaki ellenőri, felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • Angol és/vagy német nyelv felhasználó szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,

, Megbízóról:,

2011-ben alapított vállalkozás, mely épületvillamos tervezéssel foglalkozik., Cég fő profilja az erősáramú tervezés, de elektromos generál szakági tervezésekre is vállalkoznak (gyengeáram, audió-vizuál, épületautomatika, középfeszültség, stb.), összeszokott, stabil és megbízható alvállalkozókkal közösen., Alapítás óta eltelt 10 évben, felépítettek egy fiatal, lendületes 20 fős csapatot és felküzdötték magukat a legnagyobb tervezőirodák közzé a piacon., Ma már, szakmai felkészültségükkel, fiatalos, összetartó, rugalmas csapatmunkával, az új, innovatív megoldások tervezésével, meghatározó szerepet képviselnek a piacon és a Magyarországon épülő legnagyobb építőipari beruházásokban vesznek részt., Ha szeretnél egy ilyen lendületes csapat része lenni, új technológiákat tervezni és korszerű 3D tervezéssel foglalkozni, akkor várnak szeretettel!

Feladatok:

  • Épületvillamos erősáramú tervek készítése, illetve annak elkészítésében való részvétel,
  • Tervdokumentációk előkészítésében való részvétel,
  • AutoCAD szoftverben történő rajzolás,
  • EPLAN szoftverben elosztószekrények tervezése,,
  • Világításméretezés,
  • Kábelméretezés és zárlatszámítás szoftverek segítségével,
  • Műszaki leírás és költségvetés kiírás készítése,
  • Megfelelő tapasztalat esetén projektkoordinálás,
  • Tervezési felmérések, auditálások,
  • Kapcsolattartás partnerekkel, megrendelőkkel

Amit kínálunk:

  • Főállású bejelentett munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Rugalmas munkaidőbeosztás,
  • Jó hangulatú, fiatal csapat,
  • Projektvezető esetén: mobiltelefon, laptop, tablet