Épületvillamossági műszaki ellenőr (Debrecen)

Partnerünk több, mint 30 éve a piac meghatározó szereplője mérnöki és fejlesztési területen, aki most kivitelezési projektre keresi új kollégáját Épületvillamossági műszaki ellenőr pozícióba.

Épületvillamossági műszaki ellenőr

Feladatok

  • Magasépítési projektek elektromos szakági projektmenedzsmentje
  • Magasépítési projektek elektromos szakági műszaki ellenőrzése
  • 3 fős csapat irányítása
  • Műszaki tartalmak ellenőrzése, javaslatok tétele
  • Kapcsolattartás szakági kollégákkal, kivitelezőkkel és a megrendelővel
  • Részvétel műszaki kérdések megoldásában való részvétel
    - a feladat teljes körű jelenlétet igényel.

Követelmények

  • okleveles villamosmérnöki végzettség
  • min. 5 éves építőipari gyakorlat
  • műszaki ellenőri jogosultság
  • épületvillamos kivitelezésben vagy projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzésre való készség
  • együttműködési készség és megoldásközpontúság

Előnyt jelent:

  • közgazdasági-jogi alapok ismerete
  • német szakmai nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • egyedülálló tapasztalat szerzése a komplex projektek
  • professzionális környezet
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődés, önállóság
  • képzések

Debrecen