Erdőmérnök (Veszprém megye)

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

ERDŐMÉRNÖK

(14-9150)

pozícióba.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a hatóságokkal, erdőfelügyelőségekkel és vadásztársaságokkal,
  • Határazonosítás, vágásjelölés és vadvédelmi kérdések intézése, ellenőrzése,
  • Mezőgazdasági munkatársak (6 fő) irányítása,
  • Pályázatok figyelemmel kísérése, adminisztratív teendők ellátása.

Elvárások

  • Erdőmérnöki végzettség,
  • Erdészeti szakszemélyzeti jogosultság,
  • Számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, juttatások,
  • Céges autó,
  • Biztos háttér.

A munkavégzés helye

Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9150”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu