Erőforrás menedzsment munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. - nagy presztízsű, hazai nagyvállalat - határozatlan időre, kölcsönzött jogviszonnyal  munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Erőforrás menedzsment munkatárs

FELADATOK:

  • IT erőforrás és feladat management/koordináció
  • A beérkező feladatok ellátására dedikált erőforrások dinamikus kezelése, tevékenység váltások elrendelése, monitorozása
  • Feladatosztó rendszerek működtetése, folyamatos monitorozása
  • A üzemeltetési csapatok munkájának napi általános támogatása
  • Aktuális  adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok az üzemeltetők támogatásához

A MUNKAVÉGZÉSHEZ SZÜKSÉGES:

  • 1-2 év adminisztrációs területen szerzett munkatapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás, folyamatok gyors átlátása
  • Nyitott gondolkodás, talpraesettség

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • JIRA rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Stabil munkahely és online kiválasztási folyamat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Home office eseti jelleggel

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest