ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK

Válsághelyzetben is növekedni képes szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

ERŐSÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK (16-1912) pozícióba.

Feladatok

  • Elektromos hálózatok problémái kapcsán megoldási javaslatok kidolgozása,
  • Koncepciók gyártásában való részvétel,
  • Műszaki elemzések írása és prezentálás,
  • Osztályvezetőnek és projektvezetőnek történő riportálás,
  • Magas szintű rendszertervezési feladatokban való részvétel.

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség,
  • Angol nyelvtudás írás és olvasás szintjén elegendő,
  • Előny: IT terület iránt való érdeklődés,
  • Pályakezdők és seniorok jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Béren kívüli juttatási csomag,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség,
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest