ERŐSÁRAMÚ VILLANYSZERELŐ/ALÁLLOMÁS KEZELŐ (Budapest)

A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt.

FŐTÁV Távhőszolgáltatási Divíziója

munkatársat keres

ERŐSÁRAMÚ VILLANYSZERELŐ-ALÁLLOMÁS KEZELŐ

munkakörbe

Kik vagyunk mi?

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • hosszú távú, bejelentett álláslehetőséget kínálunk, és azonnal kezdhetsz
  • teljes bejelentéssel alkalmazunk, így érvényesítheted a különböző adókedvezményeket (pl.: családi adókedvezmény, 25 év alattiak adókedvezménye), illetve hitelfelvételnél vagy betegség esetén sem ér meglepetés
  • nálunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezik
  • kiszámítható és tervezhető a munkaidőd és szabad a hétvégéd
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben – legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetés
  • mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük: a vezetőd negyedévente értékeli a teljesítményed, így a fizetésed mellé 3 havonta pénzbeli juttatást kaphatsz
  • támogatjuk a vidékről bejáró kollégák utazási költségét
  • törődünk a kollégáink fizikai és mentális egészségével (kedvező üdülési lehetőség a vállalat üdülőiben - pl. a Balaton mellett több helyszínen, illetve Hajdúszoboszlón)

Milyen feladatok várnak?

  • ellátod a társaság hőtermelő létesítményeihez tartozó erős- és gyengeáramú berendezések (többek között transzformátorok, kapcsoló berendezések, megszakítók és kábelek, szakaszolók, fázisjavító kondenzátorok és automaták) működési biztonságával, karbantartásával és folyamatos hibajavításával kapcsolatos feladatokat
  • biztosítod a hőtermelő berendezéseken dolgozó külső vállalkozók szakfelügyeletét

Mit várunk a munkakör betöltéséhez?

  • villanyszerelő szakmai végzettséget
  • alállomás kezelő vagy elektrikus képesítést
  • legalább 2 év tapasztalatot
  • önálló, csapatban együttműködő és proaktív munkavégzést

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • erőművi gyakorlat
  • erősáramú berendezések felülvizsgálói jogosultság / KIF-FAM vizsga / ELMŰ regisztráció
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkahelyi extrák:

  • Cafeteria
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Sport támogatás
  • Munkába járás támogatás
  • Céges üdülés, üdültetés
  • Kerékpártároló
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Mobiltelefon

A munkavégzés helye:

· 1116 Budapest, Kalotaszeg utca 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.

Budapest