Erősáramú villanyszerelő/technikus (Tatabánya)

Erősáramú villanyszerelő/technikus

Feladatok

  • Szekunder oldali szerelések és bekötések elvégzése
  • Elektromos tervek értelmezése és kivitelezése
  • Karbantartási munkák és tesztek elvégzése, eredmények dokumentálása
  • Feladatok dokumentálása

Elvárások

  • Van tapasztalatod erősáramú, szekunder oldali berendezések területén
  • Van tapasztalatod ipari környezetben történő villanyszerelési munkálatokban, villamos javítási feladatok elvégzésében
  • Szeretsz és tudsz önállóan gondolkodni,
  • Rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • És alkalmanként szívesen utazol.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú, családias munkakörülmények
  • Egy műszakos munkarend
  • Utazási lehetőség, aktív együttműködés külföldi partnerekkel
  • Versenyképes fizetés, Cafeteria, 13. havi fizetés és a cég teljesítményétől függő negyedéves bónusz
  • Szakmai fejlődés

Leírás

Tatabányai partnercégünk számára Erősáramú villanyszerelő/technikus kollégát keresünk. Ha szeretnél egy családias, munkavállaló- és szervezet-központú, stabil anyagi háttérrel és jövővel rendelkező csapat tagja lenni? Érdekelnek a modern elektronikai berendezések és szeretsz fejlődni a munkádban, valamint folyamatosan mélyíteni a szakmai tudásod? Jelentkezz!

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya